EXPERT ORACLE ENTERPRISE MANAGER 12c

Expert Oracle Enterprise Manager 12c

Oracle’ın kurumsal yazılım izleme ve yönetim ürünü Enterprise Manager 12c (EM12c), bulut bilişim için eksiksiz bir yaşam döngüsü yönetimi ve veri merkezinizdeki hem sunucular hem yazılımlar için entegre bir yönetim platformu sağlar. Oracle Enterprise Manager 12c Expert kitabı, bu inanılmaz yönetim aracının sırlarını ortaya çıkararak, günümüzün gittikçe artan karmaşıklıkta ve değişime dayalı bilgi teknolojileri ortamında, sürekli erişilebilir ve güvenilir bir veritabanı hizmeti sunmak için size yardımcı olur.

Enterprise Manager ürünü üzerine uzmanlıkları dünya çapında kabul görmüş Kellyn Pot’vin, Anand Akela, Bobby Curtis, Alex Gorbachev, Niall Litchfield, Leighton Nelson, Pete Sharman ve şirketimizin kurucusu Gökhan Atıl bu kitabı beraberce yazmıştır.

Expert Oracle Enterprise Manager 12c kitabı, en temel izlemeden, ileri seviyedeki konfigürasyonların yapılmasına, gelişmik metrik eklentilerinden, gerçek dünya senaryonlarına, ürünü efektif kullanmak için tüm konuları içermektedir. Deneyimli yazar kadrosu, Enterprise Manager ürününün iç mekaniklerinin anlaşılması açısından size detaylı bilgi sunmaktadır.

Veritabanı yöneticileri ve sistem yöneticilerinin, 24×7 çalışan sistemleri ve bulut ortamları için yüksek düzeyde erişilebilir hizmet sunması bekleniyor. EM12c, tüm ortamın uçtan uca, kolayca izlenmesini ve yönetilmesini sağlar. Oracle’ın çevrimiçi bilgi tabanı ile doğrudan, gerçek zamanlı entegrasyonu içerir. Oracle Enterprise Manager 12c Expert kitabı, bu önemli aracı idare ederken yolunuza çıkan zorlukları yönetmenize yardımcı olur.

Kitabımızı APRESS websitesinden sipariş edebilirsiniz.